Cześć tu zespół Goji Land!

Naszą pasją jest wyszukiwanie I dostarczanie wysokiej jakości produktów, które wspierają Twój zdrowy styl życia. Goji Land to starannie wyselekcjonowane, najwyższej jakości przekąski: wyśmienite suszone owoce, świeże i soczyste orzechy oraz pyszne słodycze z najlepszych światowych manufaktur. Jako jedyni w Polsce produkujemy I dostarczamy klientom liofilizowane jagody Goji z własnej uprawy. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie Ci pewności siebie dzięki zdorwej diecie złożonej z produktów najwyższej jakości. Na naszej stronie znajdziesz wskazówki I przepisy, które mamy nadzieję staną się inspiracją do stworzenia własnych niepowtarzalnych kompozycji. Wbijaj na nasz facebook: fb/gojiland.org lub instagram: @goji.land I podziel się swoimi kulinarnymi doświadczeniami z produktami Goji Land. Cieszymy się, że jesteś z nami!

Marka z misją!

Goji Land jest marką ekonomii społecznej stworzoną przez Fundację Sławek, która od 1998 roku wspiera osoby wykluczone społecznie w drodze od wykluczenia do samodzielności. Dzięki Tobie tworzymy miejsca pracy dla osób zmagających się z wykluczeniem społecznym a całość zysków wspiera programy pomocowe Fundacji Sławek. Dowiedz się więcej na www.fundacjaslawek.org

Transparentność I odpowiedzialność

Nieustannie pracujemy nad tym, aby być odpowiedzialną i transparentną marką. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego a nasze sprawozdania finansowe i merytoryczne znajdziesz na www.niw.gov.pl/opp/sprawozdania-opp. Nasze produkty są tworzone z zachowaniem zasad Fair Labor oraz idei zrównoważonego rozwoju. Kochamy naszą planetę I wierzymy w odpowiedzialną konsumpcję. Do niezbędnego minimum ograniczamy użycie plastiku a w procesie produkcji staramy się wywierać neutralny wpływ na środowisko naturalne. Bliska jest nam idea recyklingu I ekonomii cyrkularnej.

Brzmi nieźle? Zapraszamy do świata Goji Land.

Nasza historia 

Pomysł na Goji Land zrodził się w 2017 roku i zwyciężył w programie Społeczny StartUp UniCredit Foundation i Ashoka Polska uzyskując wsparcie w początkowej fazie implementacji. W 2019 roku przystąpiliśmy do programu Social Business Accelerator realizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych (PSIK). Ogromne podziękowania nalezą się Tomaszowi Głowackiemu z Riverside Europe, który do dziś jest naszym opiekunem I mentorem.   Dzięki środkom z programu utworzyliśmy pierwszą w Polsce plantację lycium barbarum – rośliny której owocem są słynne i zdrowe jagody Goji! Dziś Goji Land poszerzyła swój asortyment i realizuje sprzedaż liofilizowanych owoców Goji z własnej uprawy oraz starannie wyselekcjonowane przekąski słodkie, słone i suszone owoce konfekcjonowane w ekologiczne opakowania.  

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu (CSR)

Naszymi klientami są przedsiębiorcy, korporacje międzynarodowe oraz fundacje prowadzące świadomą politykę CSR. Klienci dokonują zakupów produktów Goji Land na stoły konferencyjne, stołówki pracownicze, spotkania czy wydarzenia, wspierając jednocześnie programy pomocowe dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym! Nasze Produkty mogą być dostarczone pod markami własnymi klientów (private label) W sprawie współpracy zaczepiaj nas na: info@gojiland.org

Producentem i operatorem sklepu www.gojiland.org jest:

Fundacja Sławek

Ul. Drogowa 9

03-109 Warszawa

NIP: 951-18-26-154

REGON: 013035698

KRS: 0000272518

Tel: +48 511 477 797

Mail: info@gojiland.org

Adres rejestrowy:

Fundacja Sławek

Ul. Gubinowska 7 m 57

02-956 Warszawa

Polska