Projekt bez tytułu (36)
Spoko – Społeczny Kosz
ul. Wielkokacka 15
81-611 Gdynia
kontakt@jestesmyspoko.pl
tel: +48 570 436 102

kontakt@jestesmyspoko.pl

 

 

SPOKO – Społeczny Kosz

SPOKO – Społeczny Kosz to projekt społeczny, który powstał, aby wspierać podmioty ekonomii społecznej, lokalne spółdzielnie, stowarzyszenia i fundacje oraz pomóc w ich rozwoju. Wiele z tych organizacji, w ramach warsztatów terapeutycznych lub w celu samofinansowania, wytwarza produkty, które próbuje sprzedać, aby zapewnić sobie ciągłość funkcjonowania. SPOKO pomaga im w tych działaniach oraz zapewnia dotarcie ich produktów do szerszego grona odbiorców. Do naszych pudełek zapraszamy tylko uznane organizacje społeczne. Chcesz wiedzieć kto to? Poznaj naszych dostawców.

SPOKO zestawy prezentowe stanowią idealny prezent nie tylko dla bliskich, ale także partnerów biznesowych,
pracowników czy klientów. Każdy z produktów opowiada historie swoich wytwórców oraz nawiązuje do tradycji regionu Pomorza.

Wszystko to, co w nich znajdziesz, wytwarzane jest przez podopiecznych lub pracowników lokalnych
fundacji, stowarzyszeń i spółdzielni. Jest to dla nich nie tylko forma terapii czy sposób
zarobkowania, ale często możliwość realizowania pasji i rozwijania nowych umiejętności, które przydadzą się na otwartym rynku pracy.

 

O Nas

Wesprzyj projekt społeczny. Zakup produktów oferowanych przez SPOKO – Społeczny Kosz, to aktywne wsparcie podmiotów ekonomii społecznej, dzięki czemu dołączasz do grona osób, mających realny wpływ na pozytywne zmiany w Twoim otoczeniu. Pamiętaj, że każdy zakupiony zestaw to ważny wkład w rozwój projektu oraz zwiększenie możliwości i narzędzi wspierania tych, którzy bardzo tego potrzebują. To co dzieje się ze środkami, które udaje się pozyskać możesz podglądać w zakładce projekty.  Za rozwój SPOKO odpowiada Fundacja Rozwoju Społecznej Odpowiedzialności HELISA z Gdyni, która zaprasza wszystkich chętnych do bycia Partnerami.

To co działamy? Bądź SPOKO i skontaktuj się z nami.

Wspieraj kampanię

Fundacja Sławek
ul. Andersa 29
00-159 Warszawa
biuro@fundacjaslawek.org
tel: 22 258 19 97

www.fundacjaslawek.org

 

Rób Dobro

Rób dobro jest kampanią informacyjną i platformą sprzedażową wspierającą przedsiębiorczość społeczną w Polsce. Podmioty ekonomii społecznej prowadzone przez organizacje pozarządowe (fundacje, stowarzyszenia, spółdzielnie socjalne, spółki non profit) mogą poprzez stronę www.robdobro.pl prowadzić sprzedaż swoich produktów oraz pozyskiwać darczyńców wspierających ich działalność statutową. Listę organizacji biorących udział w kampanii Rób Dobro oraz ich produkty lub usługi znajdziesz tutaj (link).

O Nas

Fundacja Sławek jest Organizacją Pożytku Publicznego, od 1998 roku wspierającą swoich podopiecznych w drodze od wykluczenia do samodzielności. Specjaliści fundacji od początku działalności pomogli ponad 13 tysiącom potrzebujących. Naszymi klientami są dzieci i osoby dorosłe z niepełnosprawnościami, osoby doświadczające przemocy, osoby zmagające się z uzależnieniem, bezdomnością, matki samotnie wychowujące dzieci, młodzież z pieczy zastępczej, młodzież ze schronisk dla nieletnich, zakładów poprawczych, młodzieżowych ośrodków wychowawczych, więźniowie, byli więźniowie oraz członkowie ich rodzin.

Pomoc fundacji jest zindywidualizowana – za cel stawiamy sobie przede wszystkim potrzeby każdej osoby, z którą pracujemy.  W szczególności naszą misję realizujemy poprzez program “KOMPAS – kompleksowy program aktywizacji społecznej i zawodowej osób wykluczonych społecznie”. Prowadzimy także Społeczną Linię Wsparcia pod numerem 0 800 440 440 na którą może zadzwonić każdy kto zmaga się z negatywnymi skutkami pandemii COVID-19 takimi jak obniżony nastrój, utrata pracy, przemoc domowa, utrata pracy czy myśli samobójcze.

Spoko

Kosze

Rób Dobro

Odzież

Rób Dobro

Dodatki

Rób Dobro

Gadżety